بهترین اینورتر

ساخت وبلاگ

برق ورودی اینورتر میتواند تکفاز یا سهفاز خرید اینورتر ال اس (220 ولت یا 400 ولت) باشد که با توجه به کاربرد مدنظر برای درایو میتوان از بین گزینههای موجود اینورتر تکفاز یا اینورتر سه فاز مناسب را انتخاب نمود. اینور تر ها می توان به توجه به پارامتر های مختلف از هم جدا کرد که مهم ترین این پارامتر ها تعداد فاز این دستگاه ها می باشد . اگر برای راه اندازی موتور 3 فاز، برق تکفاز در اختیار داشتیم، می توان از آیتم دوم که ورودی 3 فاز 220 ولت دارد استفاده کرد و فاز و نول را به دو تا از ورودی ها وصل کرد (برای راه اندازی موتور 3 فاز با برق تکفاز، موتور باید قابلیت راه اندازی با برق 3 فاز 220 ولت را داشته باشد، چرا که خروجی اینورتر - اینورتر - 3 فاز 220 ولت است نه 3 فاز 380 ولت. اینورتر - اینورتر - LS که یکی از محصولات شرکت بزرگ LS کره جنوبی است.

اینورتر ال اس

در حال حاضر گروه ال اس دارای بیش از ۱۰۰ شرکت تابعه میباشد که در ۲۵ کشور جهان فعالیت مینمایند. چون موتور تک فاز چه موتور تک فاز رله ای و چه موتور تک فاز خازن دار، از نظر ساختاری برای کار با اینورتر مناسب نیستند. مواردی مثل :کیفیت بالا ، قیمت به صرفه و اقتصادی ، گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب ، راندمان و کارایی بالا ، تنوع در مدل ها ، دقت بالا از ویژگی های اینورتر ال اس ls می باشد که در بازار ایران جایگاه قابل قبولی دارد. درایو اینوت مدل GD350 با ورودی سه فاز امکان کنترل موتورهای سنکرون و آسنکرون، کنترل سرعت و گشتاور و موقعیت را فراهم می نماید و مناسب کاربری های سنگین با گشتاور بالا همچون بالابر و جرثقیل می باشد. کاهش انرژی مصرفی و کاهش هزینه برق، کاهش جریان راهاندازی و افزایش عمر موتور، تغییر سرعت موتور، تغییر جهت چرخش موتور، حفاظت در برابر اضافهبار، کار موتور در شرایطی که ولتاژ ورودی متغیر است، کنترل از راه دور، راهاندازی موتور در سرعت بیشتر از سرعت نامی و برنامهریزی کردن حرکت، از برتریهای استفاده از اینورتر هستند. از جمله برندهای معتبر و معروف این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

اینورتر هایتک

زیاد وارد مسائل فنی و خاص نمیشیم و تنها به موارد مهم اشاره خواهیم کرد. از موارد بسیار پرکاربرد در این نوع می توان به سلول های خورشیدی اشاره کرد. اینورتر (اینورتر) با تغییر نیروی اطلاعاتی گجت هنگام روشن و کارکردن، از مصرف بی رویه برق جلوگیری می کند. این اینورترها همچنین دارای ویژگی حفاظت بی باری و توقف سریع بار با استفاده از ترمز شار هستند. روش های کنترلی این سری از اینورترها بین بردارهای سنسوری، بردارهای بدون سنسور، V/F و V/F PG می تواند متغیر باشد. دمای محیط باید بیت منفی 10 تا 40 درجه سانتیگراد و میزان رطوبت کمتر از90 درصد (بدون قطه آب و شبنم) باشد. کنسول تردمیل به عنوان مغز تردمیل در نظر گرفته میشود و شما با استفاده از آن می توانید حرکت و دور موتور را تعیین نمایید و دکمه هایی که بر روی این کنسول قرار دارند ،می توانند برای دستور حرکت و ایستادن و یا برنامه های ورزشی به کار گرفته شوند.در صورت اشکال در کنسول تردمیل، تردمیل دیگر حرکت نکرده و باید نسبت به تعمیر و سرویس تردمیل اقدام نمایید. اما استفاده از اینورتر نکاتی داره که باید حتما در نظر بگیریم.

بهترین اینورتر

از جمله برندهای این دستگاه می توان به DELTA ، LS ، ABB ، TECO ، MITSUBISHI ، HYUNDAI ، SIEMENS، SCHNEIDERو … از جمله ویژگی های این سری می توان به استفاده از آن ها برای بارهای گشتاور ثابت و متغیر است. از محصولات شرکت کشور کره می توان اینورتر (اینورتر) ال اس lsرا نام برد که زیر مجموعه شرکت ال جی است و کار آن در زمینه اتوماسیون و تجهیزات صنعتی می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر آنیانگ، گیونگگی، کره جنوبی قرار دارد و سهام آن در بازار بورس کره معامله میشود. گارانتی اینورترهای کنترل دور iMaster کره جنوبی چه مدت می باشد؟ اینورترهای iMaster بر اساس تغییر دادن فرکانس ورودی، دور خروجی را متغیر می کنند. اینورتر خورشیدی (مبدل برق) دارای تنظیم کننده کنترل دور موتور و شکل موج سینوسی و مربعی شکل دارای خروجی DC هستند که می توان با استفاده از فیلترهای مخصوص آن را به موج سینوسی تبدیل کرد.

https://arkainverter.ir/product-category/%d8%a7%d8%aa%d9%88%d9%85%d8%a7%d8%b3%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa%db%8c/inverter/inverter-ls/

جایی برای نوشتن...
ما را در سایت جایی برای نوشتن دنبال می کنید

برچسب : جریان برق,برق,اینورتر,خرید اینورتر,فروش اینورتر, نویسنده : مرجان دیانتی najram20 بازدید : 126 تاريخ : سه شنبه 30 فروردين 1401 ساعت: 12:55