مهندسی ساخت اینورتر

ساخت وبلاگ

تیم مهندسی الکترومارکت مبدلی را تولید کرده است که با استفاده از برق تک فاز میتوانید اینورتر های سه فاز را تا توان 11 کیلووات راه اندازی نمایید. اینورتر هایتک نکاتی همچنین توجه بـه این مورد کـه آیا بار نیاز بـه گشتاور راه اندازی بالایی دارد یا خیر ؛ یا این کـه در زمان کار دائم جریان ثابت بالا نیاز بـه شدت متغیری دارد؟ نسبت به زمانی که با ماکزیمم سرعت کار می کند به گشتاور کمتری نیاز دارد. اما با این حال دانستن اسب بخار بار روش بسیار خوبی برای یافتن درایوهایی است که احتمالاً مناسب کاربرد مورد نظر شما است و نسبت به سایر متغیرها برای انتخابتان مهم تر است. تطابق ولتاژ اینورتر (اینورتر) و موتور با ولتاژ موجود در سایت محل نصب بسیار حیاتی (حائز اهمیت) است. برای ورودی تک فاز توجه به چند نکته دیگر حائز اهمیت است. در اینورتر برای عبور دادن جریان از طریق هر سه پایه است. شما همراهان عزیز برای خرید اینورتر یا مبدل برق خودرو میتوانید علاوه بر تماس با کارشناسان فروش ما از طریق همین صفحه از وب سایت نفیس نور اقدام کنید. انتخاب اینورتر تخصص ما است و تخصص شما هم خواهد شد. ما در این راهنمای خرید اینورتر به معرفی و توضیح اینورتر و کارایی آن در زندگی روزمره می پردازیم.

بهترین اینورتر

پیش از اینکه بیش از حد وارد پروسه بررسی Inverter selection انتخاب اینورتر با خرید اینورتر ها شوید، خوب است اطلاعات پایه در مورد موتورها و سیستم مورد نظر را جمع آوری کنید که شما را در انتخاب اینورتر مناسب کمک خواهد کرد. در نتیجه اگر در هنگام هشدار دستگاه آن را خاموش کرده و ماشین را استارت بزنید تا مثلا برای 5 دقیقه درجا کار کند ( تا دینام باتری را شارژ کند ) و هیچگاه باتری به صورت کامل خالی نشود هیچ آسیبی به باطری خودرو وارد نخواهد شد. این فناوری سرعت دور موتور را تنظیم و کنترل می کند. یعنی برای این ۵۰۰ وات حداقل به یک اینورتر ۱۰۰۰ وات نیاز دارید. یعنی برای ۵۰۰ واتی که در بالا محاسبه کردیم شما حداقل نیاز به یک اینورتر - اینورتر - ۱۰۰۰ وات دارید! شاید تاکنون نسبت به آنها کاملا بیتوجه بودهاید، یا شاید هم از اینکه چه تعداد از آنها با چه کاربردهایی مورد استفادهی شما قرار گرفتهاند، اطلاع دارید. این شرکت در سال ۹۱ و با هدف ساخت نمونه داخلی درایو آسانسور و ارائه محصولی باکیفیت و قدرتمند با قیمتی مناسبتر نسبت به رقبای خود روی کار آمد. این شرکت در زمینه تأمین تجهیزات برق صنعتی، اتوماسیون صنعتی، صنایع آب و فاضلاب، کشاورزی، ابزار دقیق، صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع فولاد و ذوب آهن، صنایع پزشکی، چاپ و بسته بندی، کاشی و سرامیک، کارتن سازی و غیره فعالیت میکند و با برقراری ارتباطات گسترده با شرکتهای داخلی و خارجی انواع محصولات مرتبط در این زمینه را برای مشتریان خود فراهم میکند.

به علاوه این شرکت با بررسی نوع نیاز مصرف کنندگان، توجه به توصیهها و نظرات کارشناسی کادر تخصصی این مجموعه و ارتباط با متخصصین داخلی و خارجی در خصوص موضوعات اتوماسیون صنعتی توانسته است تا خدمات مشاورهای بهتری را به مشتریان خود ارائه داده و در نهایت نصب، راه اندازی و به کارگیری سیستمهای پیشرفته، دقیق و مقرون به صرفه جدید را در عرصه کنترل صنعتی به ازای سیستمهای دستی و قدیمی برای این شرکت تسهیل نموده است. علاوه بر این باید مطمئن شوید که موتور خود را بطور مداوم بالاتر از درجه بندی FLA بکار نمی اندازید. در این مقاله قصد داریم نگاهی به کارکرد اینورتر و نکاتی درباره آن بیاندازیم پس با وب سایت فنی شو همراه شوید. چرا به یک اینورتر (اینورتر) یا سافت استارتر نیاز داریم؟ نکته: در مواردی هم شاید نیاز نباشد هزینه بالایی بپردازید بلکه با انتخاب اینورتر درست و دقیق منطبق با نیاز فعلی شما هزینه کمتری نیز پرداخت کنید.

چنانچه نیاز به کنترل شدید و دقیق (tight) فرایند باشد ، آنگاه ممکن است شما نیاز به استفاده از یک درایو فرکانس متغیر بردار بدون حسگر sensorless vector یا بردار شار داشته باشید که سطح بالایی از دقت و صحت در کنترل سرعت، گشتاور و موقعیت یابی را ارائه می کند. اینورتر (اینورتر) دلتا VFD-B با داشتن مد کنترلی Sensorless Vector به صورت Closed and Open loop از قابلیت های کنترلی بالایی برخوردار است. در زمان خرید بهتر است قدرت اینورتر از قدرت موتور بیشتر باشد. نکته: درک بهتر و شناخت نیاز اصلی خود از خرید و نصب یک ابنورتر مبدل فرکانس بهترین انتخاب را برای شما به ارمغان می آورد. با این حال با جمع آوری اطلاعات بیشتر در این مرحله، پیدا کردن و مقایسه درایوهای مختلف و نهایتاً انتخاب بهترین درایو فرکانس متغیر که متناسب با نیاز شما باشد ساده تر خواهد شد. اگر بدون خنک کننده کمکی موتور در سرعتی کمتر کار کند، موتور بیش از حد گرم خواهد شد.

https://arkainverter.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d9%88%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%d8%af%d8%b1%d8%a7%db%8c%d9%88-%d9%87%d8%a7%db%8c%d8%aa%da%a9-hitek/

جایی برای نوشتن...
ما را در سایت جایی برای نوشتن دنبال می کنید

برچسب : جریان برق,برق,اینورتر,خرید اینورتر,فروش اینورتر, نویسنده : مرجان دیانتی najram20 بازدید : 155 تاريخ : دوشنبه 29 فروردين 1401 ساعت: 12:50