هشدار های استفاده از اینورتر

ساخت وبلاگ

ولی در سالهای اخیر متاثر از شرایط کلی کشور، لیست قیمت اینورتر درایو ال اس هم دچار تغییرات مداوم هستش. سری جدید اینورتر ال اس با رنج توانی 90∼0.37 کیلووات در کلاس ولتاژی 400V سه فاز، آینده اینورترها با امکانات متنوع و به روز برای کاربریهای پمپ، فن و انتقال سیالات میباشد … این اینورترها ار رنج توانی 0.25 کیلووات تا 450 کیلووات و به دو صورت تک فاز و سه فاز در کلاسهای ولتاژی 200 و 400 ولت به بازار ارائه میشوند. برای کاربردهای ورودی تکفاز 220 ولت از آیتم دوم استفاده می شود. كاهش انرژی مصرفی و لذا كاهش هزینه برق، كاهش جریان راه اندازی و در نتیجه طولانی شدن عمر موتور ، امكان تغییر سرعت موتور، امكان تغییر جهت حركت موتور، داشتن حفاظت در برابر اضافه بار، امكان كار موتور در شرایطی كه ولتاژ ورودی متغیر است، امكان كنترل از راه دور، ایجاد سرعت بیشتر از سرعت نامی موتور، برنامه ریزی كردن حركت را میتوان از ویژگی های اینورتر دانست.

برای راه اندازی پمپ ها ، فن ها ، آسانسور ، چرثقیل ، نوار نقاله ، دستگاههای اکسترودر و … اینورتر جرثقیل، اینورتر (اینورتر) آسانسوری و اینورتر - اینورتر - پمپ هر کدام دارای سیستم و کاراییهای متفاوتی میباشند که ممکن است در برندهای گوناگون هر کدام کیفیت متفاوتی داشته باشند. اینورتر (اینورتر) در بسیاری از وسایل خانگی و صنعتی، که بهنوعی در آنها حرکت وجود دارد، مانند کولرگازی، یخچال و ماشین لباسشویی تا پمپ آب خانگی و آسانسورهای خانگی و صنعتی، میتواند به کار گرفته شود. زیرا اجزایی مانند خازن های اتصال DC و یا تی رسیپتورها معمولا در صورت استفاده نادرست زودتر از قطعات دیگر آسیب می بینند. موتور تردمیل یکی از قطعات مهم در این دستگاه بوده و پس از مدتی ممکن است زغال آن تمام شده و موتور دیگر کار نکند همچنین مشکلاتی از قبیل سوختگی سیمپیچ و غیره نیز در موتور تردمیل ممکن است اتفاق بیفتد. قطعات را سفارش داده و جایگزین کنید… از این رو اگر با این دستگاه کار میکنید و با خرابی یا کار نکردن اینورتر مواجه شدید، میتوانید در مرکز تعمیرات حضور یا تماس بگیرید تا با کارشناسان ما هماهنگیهای لازم را انجام داده و دستگاه شما را عیبیابی و تعمیر کنند. برق خروجی را می توان به هر ولتاژی که لازم باشد تبدیل کرد.میکرواینورترها مستقیما جریان را از پانل های خورشیدی به جریان متناوب تبدیل میکنند.

به دلیل سادگی و نتایج تضمینی، خروجی فشار کشش محبوبیت بالایی دارد. تنظیماتی هم وجود دارد که از ترانسفورماتور استفاده نمیشود اما به صورت گسترده از این تنظیمات استفاده نمیشود. به این علت که ولتاژ dc که در اختیار داریم پایین است. بهتر است به این موضوع دقت داشته باشید که درایو AC در جهان به صورت عامیانه قابل شناخت نمیباشد ولی این دستگاه بهتنهایی در زندگی روزمره و زندگی جدید افراد بسیار تاثیر گذار بوده و نقش بسزایی دارد. بخش چرخنده موتور الکتریکی تحت تاثیر این میدان مغناطیسی قرار میگیرد و تعداد دور خود را با آن هماهنگ میکند. با کمک باتری و موتور الکتریکی اینورتر، می توانید برای خود بحران ایجاد کنید. پس زمانی که ما از اینورتر در پنل خورشیدی استفاده میکنیم، اینورتر به کمک ما میآید. ساختار اینورترهای خورشیدی به چهار دسته اینورتر - اینورتر - مرکزی، اینورتر رشتهای، اینورتر چندرشتهای و میکرواینورتر یا اینورتر ماژول یکپارچه تقسیم میشوند. اینورترهای ac این امکان را به ما میدهند که سرعت تجهیزات موتور را با تجهیزات فرایند تطبیق دهیم. عملکرد اصلی و اساسی اینورتر این است که خروجی مستقیم (DC) را به جریان متناوب (AC) متصل میکند.

به لحاظ ورودی اینورترها شامل دو دسته تک فاز و سه فاز هستند اما خروجی همه آنها سه فاز است. تبدیل کردن یک جریان dc به یک ولتاژ متناوب، با تبدیل انرژی ذخیره شده در باتری(dc) به ولتاژ متناوب حاصل میشود(امکان استفاده از خروجی یکسوساز هم وجود دارد). برای دریافت هرگونه مشاوره در مورد خرید، نصب و یا تعمیر اینورتر، می توانید با کارشناسان ما در شرکت فانلکو تماس حاصل فرمایید. این سرعت توسط اینورتر - اینورتر - صنعتی که فرکانس شبکه را به هر چیزی بین ۰ تا ۴۰۰ هرتز یا حتی بالاتر تبدیل میکند کنترل میشود؛ بنابراین سرعت موتور بطور متناسب با فرکانس کنترل میشود. یک اینورتر یا AC درایو وسیلهای است که برای کنترل سرعت موتورهای الکتریکی به کار میرود. پایدار ساختن جهان و روش زندگی با اینورتر صنعتی، درایو AC وسیلهای است که برای کنترل سرعت موتور الکتریکی مورد استفاده قرار میگیرد. 1-قابلیت راه اندازی موتورهای سنکرون و آسنکرون در مدهای پوزیشن ،سرعت و گشتاور را دارد 2-پشتیبانی از شبکه CANOPEN طبق استاندارد DS402 و شبکه ETHercat f بمنظور ارتباط با انواع موشن کنترل های اروپایی را نیز دارد .3-قابلیت کانفیگ بصورت MASTER در شبکه CAN بمنظور برقراری ارتباط سنکرون با دیگر درایوها بدون نیاز به PLC یا موشن کنترل خارجی را دارد.4-پشتیبانی از شبکه های PROFINET و PROFIBUS زیمنس را دارد .5-پشتیبانی از انواع کارت PG یا فیدبک مثل ریزولور بمنظور راه اندازی انواع سرو موتورهای اروپایی را دارد.

https://arkainverter.ir/%d8%a2%db%8c%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d9%88%d8%b1%d8%aa%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%be%db%8c%d8%b4%d8%b1%d9%81%d8%aa%d9%87/

 
جایی برای نوشتن...
ما را در سایت جایی برای نوشتن دنبال می کنید

برچسب : جریان برق,برق,الکتریسیته,اینورتر,خرید اینورتر,فروش اینورتر, نویسنده : مرجان دیانتی najram20 بازدید : 204 تاريخ : يکشنبه 22 اسفند 1400 ساعت: 18:34